Polecam Pana Rafała!!!

Polecam Pana Rafała!!! Zdecydowałam się na wizytę u Pana Rafała po 11 latach choroby. Żałuję bardzo, że wcześniej nie zdecydowałam się skorzystać z pomocy jaką oferuje poprzez hipnoterapię.

Stopping smoking after 23 Years

I have been trying to stop smoking for the last few years but have lacked the willpower or support to stop. My wife found Rafal Sakowski online and booked an appointment for me.

Kiedyś alkohol, teraz wolność

Nie będę opowiadał swojego życiorysu, podzielę się tylko swoimi doświadczeniami. Trochę sie zapędziłem w życiu i jak się obudziłem to zdałem sobie sprawę że bez alkoholu mi ciężko funkcjonować

Uzależnienie od hazardu

Hipnoza u Pana Sakowskiego pomogła mi wyjść z hazardu. Teraz jestem bardzo szczęśliwy, bo wreszcie nie wyrzucam pieniędzy do maszyny czyli w błoto tylko.

Hipnoza

Cieszę się, że poznałam tą formę terapii, nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie pozbędę się nerwicy a przy tym i rzuciłam palenie, a wszystko zawdzięczam hipnozie.

Bardzo dobry specjalısta !!!

Polecam Pana Rafała bo to bardzo dobry specjalista. Pomógł mi z moimi problemami zdrowotnymi. a było ich wiele.

Pozbyłem się fobii

Tyle lat się męczyłem i dopiero jak trafiłem na hipnozę pozbyłem się tego okropnego lęku..

Bardzo dobra terapia

Polecam Polecam Pana Rafała jako terapeutę.

Polecam!

Na pierwszej wizycie byłam bardzo skrępowana i powiem szczerze, że nie łatwo było mi się otworzyć, ale zupełnie nie potrzebnie się obawiałam.

Terapia w hipnozie

Jestem pod ogromnym wrażeniem!!! byłam na trzech terapiach i rzuciłam całkowicie palenie. Polecam każdemu kto chce się pozbyć tego i każdego innego nałogu.

Terapia na otyłość

Witam. Mam 19 lat. Mam bardzo dużą nadwagę i źle się z tym czuję. Stosowałam już różne kuracje odchudzające, brałam różne tabletki odchudzające i nic to nie pomagało. Zawsze kończyło się że wracałam do jedzenia a co za tym idzie do przybierania na wadze. Jestem młoda dziewczyną i zauważyłam że ta otyłość spowodowała u mnie kompleksy.

Terapia w hipnozie

Witam ! Od 2 lat borykałam się z problemami natury psychicznej. Miałam już dość tabletek na depresje, które mnie tylko oszałamiały. Wyczytałam kiedyś o terapii w hipnozie. Bałam się co prawda bo różne mity na ten temat krążą. Zaryzykowałam i znalazłam w internecie terapeutę Pana Rafała Sakowskiego.

Jan - alkoholik

Mam na imię Jan jestem alkoholikiem od 10 lat. Wciągu tych 10 lat korzystałem z różnych form terapii grupowych. Generalnie zawsze kończyło się że wracałem do picia. Miałem coś takiego że było to silniejsze ode mnie, nie mogłem nad tym zapanować.

Polecam terapie w Hipnozie!

Witam, ja do Pana Rafała trafiłam na terapie z polecenia znajomych z problemem z którym już nikt nie potrafił mi pomóc. Cierpiałam na bez senność miałam stany depresyjne i problemy z wysławianiem się.

ŁAŁŁ!

Korzystałam kilkakrotnie z usług Rafała, jest po prostu ekstra relaks na maxa, jednym słowem polecam w 100 %

Terapia na otyłość

Cześć wszystkim. To prawda Rafał Sakowski to profesionalista w każdyn calu. Ten facec ma normalnie dar pomagania w sytuacjach beznadziejnych. Jeśli masz problem i nie możesz go rozwiązać to on na pewno znajdzie rozwiązanie.

Terapia na otyłość

Ja pierwszy raz miałem możliwość spotkać sie z Panem Rafałem Sakowskim rok temu, kiedy to jeszcze przyjmował w centrum Gdyni. Wtedy to zawozilem zone na odchudzanie do niego. Z tego co pamietam to Ewa byla u Rafała 5 razy, a tak w zasadzie to taki przelom w leczeniu pojawil sie dopiero po czwartej wizycie, po 5 tej zakonczylismy terapie bo juz wszystko bylo dobrze.

Hipnoterapia

Polecam terapie w hipnozie u Pana Rafał Sakowskiego. Byłem u niego na terapii i jestem bardzo zadowolony bo widzę efekty. Miałem depresje, nerwice i niskie poczucie własnej wartości.

Polecam terapię w hipnozie.

Polecam terapię w hipnozie. Moim problemem była fobia, która utrudniała mi życie.

Rzucenie palenia

Witam wszystkich.

Minął już rok od kiedy nie palę dzięki terapii u Pana Rafała Sakowskiego.