Terapia na otyłość

Ja pierwszy raz miałem możliwość spotkać sie z Panem Rafałem Sakowskim rok temu, kiedy to jeszcze przyjmował w centrum Gdyni. Wtedy to zawozilem zone na odchudzanie do niego. Z tego co pamietam to Ewa byla u Rafała 5 razy, a tak w zasadzie to taki przelom w leczeniu pojawil sie dopiero po czwartej wizycie, po 5 tej zakonczylismy terapie bo juz wszystko bylo dobrze.

Do dnia dzisiejszego żona schodła 16 kg. Przed wizyta u Pana Rafała próbowala wszystkich mozliwych metod odchudzania włącznie z terapiami u profesionalnego psychoterapeuty, poniewaz oprócz nadwagi Ewa nie radzila sobie z emocjami. Wizyt u psychoterapeutki bylo 10 i bez zadnego efektu, Ewa zniechecila sie i wtedy trafilem do Rafala Sakowskiego z polecenia znajomego. Dzieki temu człowiekowi zona pozbyla sie tych negatywnych w sobie emocji, a co najwazniejsze to to ze znowu moze patrzec na swoje cialo, bo przedtem miala juz obsesje na tym punkcie ze jest za gruba.

Ale to nie koniec, bo miesiac temu ja zakonczylem terapie u Rafała, pozwólcie ze mojego problemu nie opisze, ale powiem tylko tyle ze dzieki terapii u Pana Sakowskiego moje malzenstwo nie rozpadło sie. Nie wspomne o tym ze mialem problem z kregoslupem piersiowych od lat, dziesiatki rehabilitacji, a Pan Rafal jednym masazem z ustawieniem kregosłupa zlikwidowal mi problem , ktory dreczyl mnie przez lata. Dla mnie ten człowiek to mistrz nad mistrze w tym co robi. Osobiscie nikogo lepszego nie znam. Polecilem juz kilku moim znajomym Pana Rafala Sakowskiego jako hipnoterapeute i masazyste i zawsze otrzymywalem zwrotki z podziekowaniami za danie namiaru na tego człowieka.

Polecam wszystkim

~Tomek

Więcej w tej kategorii: « Hipnoterapia Terapia na otyłość »